Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı derecede kültürü okunuşu tarihi zenginliğini okunuşu içinde bulunduran görkemli müşterek kent olması nedeniyle katı fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle genişlik adamakıllı şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları çokluk üzerinden gezerek en kandırıcı şekilde turumuzdan verim alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, tam bir atmosferde arkadaşlarınızla işaret neşeli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile hoş İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli yalnız ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız sayesinde hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler özgü sunarak sizlere nitelikli bir hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, ustalık yemeği, iftar organizasyonu okunuşu veladet haset kutlamaları gibi dayanıklı fazla hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak genişlik güzel şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak güzel vakit selametlemek amacıyla ülkü müşterek aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul düşüncesince vazgeçilmez sadece etkinliktir. Yurtdışından veya şehir dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye giysi sizler amacıyla arkadaşlarınızın gözünde tam sadece intiba bırakacaktır. kusursuz sadece deneyim ile doğru İstanbul’u işaret esen şekilde bilmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile siteyi ziyaret et yanında artık organizasyonlar fazla daha alımlı ve fazla daha eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize nazaran düğün, nişan, sorun yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt günü organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda tam dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut muhtıra olarak kiralanan gösterişli inceleyin kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sayesinde siz okunuşu dostlarınız genişlik iyi şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak kusursuz birleşik güneş geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sayesinde işaret uygun şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. bütün isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu faaliyet gününe miktarda amade ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *